Akwarium - interpretacja snu

akwarium

Sen, w którym pojawia się akwarium może mięć dwa znaczenia. Wszystko zależy od tego, czy było puste czy pływały w nim ryby. W tej pierwszej wersji niestety oznacza troski i kłopoty. W drugiej z kolei sukcesy finansowe.

Sen o akwarium może także oznaczać, że czujesz się zdominowany w swoim związku lub odczuwasz lęk przed zaangażowaniem się w nową znajomość.

Jeśli widziałeś akwarium w swoim śnie to przepowiednia nieprzyjemności. Jeśli było z rybami lub płazami, czeka Cię szczęście.

Gdy sam pływałeś w akwarium we śnie, uważaj gdyż grożą Ci poważne straty.

Rozbite akwarium widziane we śnie wróży szczęście.

Jeśli we śnie posiadałeś akwarium w swoim domu to znak, że czujesz lęk przed zaangażowaniem się w nowy związek. Wolisz, żeby Twoje życie było nudne i monotonne niż zaryzykować i spróbować.

Sen, w którym obserwowałeś pływające w akwarium rybki to znak, że nie potrafisz okazywać swoich uczuć, że jesteś za bardzo zamknięty w sobie. Uważaj, bo przez swój chłod możesz stracić bliską Ci osobę, na której bardzo Ci zależy. Powinieneś pokazać jej, że ją kochasz i, że jest dla Ciebie najważniejsza.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    andzrzej

    10 lipca, 2015

    Mialem sen ze nagle w pomieszczeniu mojego mieszkania znajduje sie akwarium z rybkami po czym gdy sie jemu przejrzałem nagle pekl i szybko wskoczylem na szawke biurko cos takiego i mama szybko zaczela zbierac rybki a ja sie patrzylem.