Diabeł - interpretacja snu

diabeł
Sen, w którym pojawia się diabeł to znak, że najwyższa pora uporządkować swoje życie duchowe. Powinieneś dążyć do jasności swojej sytuacji duchowej, która się bardzo pogmatwała.

Gdy ujrzałeś diabła we śnie, to znak że dasz się wciągnąć w jakąś burzliwą historię, której mógłbyś uniknąć, gdybyś zechciał się trochę zastanowić.

Rozmowa z diabłem, we śnie, to ostrzeżenie że dookoła czyhają fałszywi przyjaciele.

Sen, w którym diabeł idzie za Tobą jest przepowiednią, że stanowisko, o którym marzyłeś, dostanie ktoś inny.

Atakujący Cię lub grożący Tobie diabeł we śnie, wróży fatalne skutki udziału w jakiejś aferze uczuciowej lub miłosnej.

Ucieczka przed diabłem we śnie to symbol szczęścia w interesach.

Gdy to diabeł ucieka przed Tobą, to znak, że ktoś próbuje Ci zaszkodzić, ale nie uda mu się to.

Uśmiechnięty diabeł widziany we śnie to ostrzeżenie. Powinieneś uważać na to komu ufasz i powierzasz sekrety, bo możesz się rozczarować.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  krzysztof

  22 kwietnia, 2017

  No i stało się miałem sen że stanął przedemna diabeł i złapał mnie za rękę wyrwalem rękę i odszedłem a raczej ucieklem.Najgorsze jest to ze po obudzeniu w tym miejscu gdzie mnie złapał za rękę (biceps) ona bolała.Jezu ratuj!

  Kasia

  25 października, 2016

  Mi się znowu śniło ze spaliśmy u kolegi ,nie wiem ,nie znałam w takim starym domu z dziecmi, nie było swiatla i w tym domu wstałam z łyżką i uwidzialam szatana w wcielonego w moja tesciowom i trzymajacego moje dziecko.Strasznie się wystraszylam i się bałam już spać :((

  Krystian

  19 stycznia, 2015

  Hej śniła mi sie mała dziewczynka która była tak jakby potworem opis tej postaci długie kły rozczesane włosy straszny krzyk rozciągnięta bluzka i ona mnie straszyła w nocy. powiedziała do mnie strasznym głosem.zabije cie

  Emilka

  28 stycznia, 2014

  Hej śniło mi się coś dziwnego… Że diabeł mnie opętał i byłam tak jakoby czarna i chciał mnie chyba zmusić do złego ale nie jestem pewna ale podsumowując śniło mi się że diabeł od czasu do czasu mnie opętywał i nie tylko też innych. Co to oznacza?

  Dominik

  12 lipca, 2013

  Śniła mi się dziewczyna którą znam a nawet z nią chodziłem. Teraz się przyjaźnimy a nawet może coś więcej. Wracając do snó byliśmy przy polnej dróżce siedzieliśmy i rozmawialiśmy ze sobą potem ona wzieła moje dłonie i włożyła pod swoją bluzkę dotkłem jej piersi. Potem ściągła swoją bluzkę a ja ją dotykałem… Co to może oznaczać. Więżę w znaczenia snów. Pomóżcie!

   paweł

   29 listopada, 2016

   Sniło mi sie pare dni temu że dziewczyna mnie zdradzi z diablem co to oznacza