Dym - interpretacja snu

dym
Sen, w którym pojawia się dym jest najczęściej traktowany jako informacja o tym, że masz zszargane nerwy. Najwyższa pora nieco zwolnić i zadbać o własne zdrowie.

Gdy widzisz czarny lub ciemny dym we śnie, niestety, powinieneś liczyć się z przeciwnościami losu. Biały dym oznacza szczęście jednakże krótkotrwałe. Korzystaj więc z każdej szczęśliwej chwili gdyż los bywa bardzo zmienny.

Dym wylatujący z komina to ostrzeżenie, abyś nie składał obietnic, których nie będziesz mógł dotrzymać. Unoszący się do góry dym to znak, że Twoje problemy znikną w okamgnieniu. Rozwiewający się dym w Twoim śnie to wróżba, że wszystko ułoży się w końcu po Twojej myśli.

Dym pojawiający się w Twoich snach w domu symbolizuje przykrości.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Monika

  28 grudnia, 2016

  Śniło mi sie ze w kuchni mojego domu było pełno dymu i słyszałam alarm pożarowy,szukalam źródła ognia ale niemoglam go zlokalizować

  maryla

  26 grudnia, 2016

  Snil mi sie czarny dym ktory byl w calym budynku i na zewnatrz az sie dusilam a gdy wyszlam to sie klebil i byl wszedzie ale bylo go bardzo duzo

  Piotr

  23 listopada, 2016

  A mi się śnił dym czarny z samochodu ale nie mojego lecz osoby jaka mi sprzedała wadliwy samochód. Dym był bardzo czarny z rury wydechowej.

  Agnieszka

  15 lutego, 2016

  A mi się śniło że czarny dym unosił sie w lewo …

  Co to może znaczyć????

  małgorzata

  25 stycznia, 2015

  śnił mi się sen że dym ucieka z pod kołdry a ręką tak jakby ktoś mnie dusił.Co to oznacza ?