Krew - interpretacja snu

plama

Krew pojawiająca się w snach ma bardzo wiele znaczeń. Wiąże się ona z siłą fizyczna, świadomością ciała, co umożliwia prowadzenie aktywnego życia. Ma także znaczenie seksualne.,  Ponadto, poprzez krew pojawiającą się we śnie, wyrażane mogą być relacji międzyludzkie, lęki oraz zahamowania.

Krew kogoś innego widziana we śnie jest oznaką martwienia się o kogoś.

Gdy we śnie widzisz krwawiącą ranę to znak abyś uporządkował swoje życie.

Jeżeli jesteś zaplamiony krwią ujawnia to Twoje poczucie winy i wstydu, oznacza, że nie akceptujesz samego siebie i czujesz się „brudny”.

Gdy masz zakrwawione dłonie we śnie powinieneś/aś uważać aby nikogo nie skrzywdzić.

Widzieć we śnie krew oznacza, że boisz się o bliską Ci osobę.

Czerwona krew pojawiająca się we śnie symbolizuje radość.

Czarna krew – ciężką chorobę. Zakrzepła krew to znak, że grozi Ci poważna choroba i koniecznie powinieneś udać się do lekarza na badania.

Jeżeli we śnie oddajesz krew to znak, że czeka Cie obfitość i zyski w interesach. Podobnie picie krwi we śnie i pojawienie się krwi zwierzęcej symbolizuje sukces materialny.

Krew menstruacyjną, możesz potraktować to jako znak, że Twoje samopoczucie nie będzie w najbliższym czasie najlepsze.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  sysia

  15 października, 2016

  A mi sie snilo ze gurna szczeka zebow wyleciala i krew leciala z nij i ja wypluwalam

  danuta

  23 maja, 2015

  Snilo mi sie, ze ugryzl mnie w palec owad wygladal jak jak skarabeusz byl w mojej yorebce..potem ja spiewalam..widzialam jakos ludzi..mial to nyc slub brata ale ka to widzialam z gory..szukalam ubran..mialam isc Na ten slub..

  Ewa

  21 października, 2014

  mi sie śniło ,że miałam miesiączke i strasznie krwawiłam , położyłam sie na łóżku w jakiś domu i potem ktoś mnie wyprowadził na zewnątrz tego domu i ściana przy której leżałam była cała przesiąknięta krwią . potem znalazłam sie w jakimś dziwnym miejscu to był jakiś bunkier czy coś w tym stylu i tam ktoś przyniósł kilka małych kotków i ja dalej tak bardzo krwawiłam , miałam na spodniach pełno krwi i takie kawałki zaskrzepłej krwi , taka jakby galaretka i ja zebrałam z spodni te „galaretki” rzuciłam tym kociakom i one to zjadły.

  Magda

  13 lutego, 2014

  a mi się śniła brudna krew nie była ona czarna tylko brązowo czerwona co to może oznacza

  Ewela

  21 września, 2013

  A mi sie snilo dzis ze spadl z nieba deszcz tylko ze to byla krew a nie woda…. W moim snie wiedzialam ze to oznaka konca swiata … Ludzie panikowali.

  Małgorzata

  7 sierpnia, 2013

  Z mojego ciała zaczęły wychodzić dziwne robaki- stworki, a z otwartych po nich ran wypływała brunatna krew, która nie krzepła. Po chwili z przednich zębów spadły mi wstawione koronki. Czułam się, że