Parasol - interpretacja snu

parasol

Jeśli w Twoim śnie pojawia się parasol, oznacza to, że próbujesz ochronić swoją psychikę przed bodźcami dochodzącymi z zewnątrz. Poza tym, tego typu sen, można odbierać jako zapowiedź zachowania większego dystansu do otaczających Cię realiów.

Złożony parasol widziany we śnie to znak, że nie wykorzystujesz swoich możliwości. Stać Cię na wiele wiele więcej.

Jeśli we śnie rozkładałeś parasol przeciwsłoneczny to znak, że nie udało Ci się w pełni wykorzystać nadarzających okazji. Gdy rozkładałeś parasol podczas deszczu oznacza, że przechodzisz obojętnie obok szczęścia.

Noszenie parasola we śnie symbolizuje nadchodzące, nieuniknione kłopoty. Chodzenie pod parasolem przypomina Tobie o Twoich przyjaciołach. Powinieneś o nich pamiętać szczególnie wtedy kiedy potrzebują oni Twojej pomocy i życzliwości.

Połamany parasol lub druty od parasola będące motywem Twojego snu oznaczają niepowodzenie w sprawach finansowych. Dziurawy parasol to znak, ze drażni Cię zachowanie ukochanej osoby.

Sen, w którym zgubiłeś parasol zapowiada konflikt z osobą, którą niegdyś uważałeś za wzór do naśladowania.

Jeśli pożyczyłeś komuś we śnie parasol, uważaj na nielojalne zachowanie Twojego przyjaciela. Jeżeli to Ty od kogoś pożyczałeś parasol to wróżba kłótni z przyjacielem.

Sen, w którym widziałeś ludzi z parasolami oznacza, że chętnie pomagasz innym ludziom.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz