Róża - interpretacja snu

róża

W sennej symbolice róża uchodzi za symbol wewnętrznego bogactwa. Jeśli więc pojawia się w Twoim śnie może oznaczać, że przykładasz dużo uwagi do duchowej sfery swojego życia.

W zależności od koloru róży, różna jest interpretacja snu z jej motywem w roli głównej.

Biała róża oznacza, że kierujesz się w życiu sercem a nie rozumem. Jest to symbol czystej i spokojnej miłości, która Tobą zawładnęła. Ich zrywanie we śnie oznacza nieśmiałą próbę sięgania po szczęście. Trochę więcej odwagi!

Czerwona róża to ostrzeżenie od losu, abyś nie dał ponieść się emocjom. Zrywanie czerwonych róż przepowiada gwałtowne próby zdobycia szczęścia.

Żółta róża oznacza, że Twoją miłość zakłóca zazdrość. Zrywanie żółtych róż we śnie to przepowiednia scen zazdrości, które sprawią Ci wiele bólu.

Jeśli róże z Twojego snu są kwitnące to znak że jesteś zakochany lub, jeśli jeszcze nie znalazłeś w swoim życiu tej „drugiej połówki”, wkrótce pojawi się w Twoim sercu ktoś nowy.

Sen, w którym wąchałeś róże to znak, że doceniasz w ludziach przede wszystkim ich wnętrze.

Ścinanie róż we śnie zapowiada, że niedługo spotka Cie ogromne szczęście.

Jeśli we śnie ukłułeś się cierniem różanym to wróżba zmartwień miłosnych.

Podarowanie róży symbolizuje daremną nadzieję na miłość. Otrzymanie jej w prezencie to spełnienie marzeń o miłości.

Zwiędłe róże przynoszą rozczarowanie, rozstanie i samotność.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    karo

    24 lutego, 2015

    Śniło mi się, że byłam w dużej sali, gdzie było bardzo dużo ludzi, a facet, do którego mam podejrzenia, że mu się podobam, chodził miedzy rzędami z tacą, na której miał słodycze i kilka różowych róż. Słodycze rozdawał dzieciom, a różową różę dał tylko mnie. Wzięłam od niego tą różę, a po chwili jakaś dziewczyna zapytała się mnie, czy ona pachnie. Powąchałam ją i wydzielała bardzo delikatny zapach, ale powiedziałam jej, że tak, ładnie pachnie. Podałam jej tą różę, a ona ją powąchała i powiedziała, że nieprawda, że wcale nie pachnie. Po chwili podszedł on do niej, powiedział, że to nieprawda, że ona bardzo ładnie pachnie. Wziął od niej tą różę i wyszedł z sali. Jak to zinterpretować?