Wózek - interpretacja snu

Wózek jest symbolem troski o zawód, życiową drogę. Oznacza niepewną równowagę i chwiejną energię. Symbol ma związek również ze zdrowiem fizycznym. Przestrzega przed podejmowaniem prac przekraczających nasze możliwości.

Wózek dziecięcy oznacza zależność, przyjęcie odpowiedzialności. Odnosi się do wyjątkowego stanu osłabienia i konieczności zaakceptowania danego przeżycia. Nakazuje zaakceptowanie chwilowej zależności od otoczenia, ujawnia również uczucie niechęci na myśl o byciu ciężarem dla innych. To ostrzeżenie ze strony podświadomości, która uprzedza, że koniecznie należy poważnie potraktować swoje ciało i umysł, wymusza proces rekonwalescencji.

Znaczenie snu:

Widzieć, ciągnąć wózek: choroba; ale też ciężki, ale pewny zarobek.

Wypaść z wózka: musisz zmienić plany.

Przewrócić się razem z wózkiem: nieszczęsne postanowienie przysporzy ci trosk.

Popychać, pchać wózek: bierzesz na siebie ciężar, któremu nie podołasz.

Ciągnąć naładowany kamieniami wózek: daremne wysiłki, niepotrzebny trud.

Widzieć wózek dziecięcy: szczęśliwe małżeństwo; musisz pozwolić się sobą zaopiekować.

Jechać wózkiem: masz pilne interesy.


  Granciszek

  Luty 7, 2016

  Snily mi się wozki chowalismy je do komorki.

  Danuta

  Maj 27, 2016

  śniła mi się para w średnim wieku moi znajomi . Kobieta szła przodem i rozmawiała przez telefon nie widziała mnie. Za nią szedł mężczyzna ,który pchał wózek dziecięcy. Mężczyzna jest dla mnie bliską osobą w znaczeniu damsko-męskim Bałam się ,żeby ona mnie nie zobaczyła, a mój bliski znajomy też miał taką obawę na twarzy.

  Zosia

  Wrzesień 30, 2016

  Śnił mi się wnuk który przyjechał do mnie z wózkiem dziecięcym aczkolwiek takiego nie przypominał.Potem przyszła jego dziewczyna z ogromnym brzuchem który wskazywał na ciążę bliźniacze.Dodam że mieszkam 800km od nich w realu A we śnie dziewczyna wnuka powiedziała że chce rodzić u mnie bo nie poradzi sobie sama z dwujka dzieci.Młodzi starają się o dziecko ja też pragnę prawnukow i chciałam się dowiedzieć czy to nie jakiś zły sen.Proszę o odpowiedź bo życzę młodym jak najlepiej.Pozdrawiam.

  maja

  Listopad 16, 2017

  mojej przyszlej tescowej śniło sie że jej syn czyki mój narzeczony ściąga z strychu wózek dziecięcy co to znaczy

  haha

  Marzec 29, 2018

  Mi się snl wózek dziecięcy ale ze smietnika

  mariola

  Grudzień 5, 2018

  sniło mi się ,że szłam na cmentarzu i pchałam wózek,ale bez dziecka.czy to dobry znak,czy nie ma mi się wkrótce urodzic wnuczka.

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz