Wózek - interpretacja snu

Wózek jest symbolem troski o zawód, życiową drogę. Oznacza niepewną równowagę i chwiejną energię. Symbol ma związek również ze zdrowiem fizycznym. Przestrzega przed podejmowaniem prac przekraczających nasze możliwości.

Wózek dziecięcy oznacza zależność, przyjęcie odpowiedzialności. Odnosi się do wyjątkowego stanu osłabienia i konieczności zaakceptowania danego przeżycia. Nakazuje zaakceptowanie chwilowej zależności od otoczenia, ujawnia również uczucie niechęci na myśl o byciu ciężarem dla innych. To ostrzeżenie ze strony podświadomości, która uprzedza, że koniecznie należy poważnie potraktować swoje ciało i umysł, wymusza proces rekonwalescencji.

Znaczenie snu:

Widzieć, ciągnąć wózek: choroba; ale też ciężki, ale pewny zarobek.

Wypaść z wózka: musisz zmienić plany.

Przewrócić się razem z wózkiem: nieszczęsne postanowienie przysporzy ci trosk.

Popychać, pchać wózek: bierzesz na siebie ciężar, któremu nie podołasz.

Ciągnąć naładowany kamieniami wózek: daremne wysiłki, niepotrzebny trud.

Widzieć wózek dziecięcy: szczęśliwe małżeństwo; musisz pozwolić się sobą zaopiekować.

Jechać wózkiem: masz pilne interesy.


  Granciszek

  Luty 7, 2016

  Snily mi się wozki chowalismy je do komorki.

  Danuta

  Maj 27, 2016

  śniła mi się para w średnim wieku moi znajomi . Kobieta szła przodem i rozmawiała przez telefon nie widziała mnie. Za nią szedł mężczyzna ,który pchał wózek dziecięcy. Mężczyzna jest dla mnie bliską osobą w znaczeniu damsko-męskim Bałam się ,żeby ona mnie nie zobaczyła, a mój bliski znajomy też miał taką obawę na twarzy.

  Zosia

  Wrzesień 30, 2016

  Śnił mi się wnuk który przyjechał do mnie z wózkiem dziecięcym aczkolwiek takiego nie przypominał.Potem przyszła jego dziewczyna z ogromnym brzuchem który wskazywał na ciążę bliźniacze.Dodam że mieszkam 800km od nich w realu A we śnie dziewczyna wnuka powiedziała że chce rodzić u mnie bo nie poradzi sobie sama z dwujka dzieci.Młodzi starają się o dziecko ja też pragnę prawnukow i chciałam się dowiedzieć czy to nie jakiś zły sen.Proszę o odpowiedź bo życzę młodym jak najlepiej.Pozdrawiam.

  maja

  Listopad 16, 2017

  mojej przyszlej tescowej śniło sie że jej syn czyki mój narzeczony ściąga z strychu wózek dziecięcy co to znaczy

  haha

  Marzec 29, 2018

  Mi się snl wózek dziecięcy ale ze smietnika

  mariola

  Grudzień 5, 2018

  sniło mi się ,że szłam na cmentarzu i pchałam wózek,ale bez dziecka.czy to dobry znak,czy nie ma mi się wkrótce urodzic wnuczka.

  Ela

  Kwiecień 19, 2020

  Śniło mi się że chodziłam po sklepach żeby kupić dziecku wózek

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz