Błoto - interpretacja snu

błoto

Błoto symbolizuje żądze, namiętność i dążenia materialne, które sami często uważamy za nieczyste. Ujawnia się lęk przed utratą kontroli i zejściem na złą drogę. Błoto może oznaczać, że uporasz się z problemami psychicznymi spowodowanymi przez nieuświadomione treści.

Błoto we śnie czasami jest również zapowiedzią skandalu („być obrzucanym błotem”), albo propozycji, które rzucą cień na reputację śniącego. Jednak błoto jest także nawozem. Możliwe więc, że ta negatywna faza życia, deprymująca i będąca źródłem zepsucia, obróci się na korzyść, jeśli będziesz zdolny drogą walki lub zabiegów dyplomatycznych, przekształcić zręcznie błoto w nawóz, tzn. przywrócić dobrą opinię o sobie. W tym wypadku błoto się upłynni, osuszy i zapoczątkuje rozkwit.
Błoto we śnie oznacza szczęście, gdy w nie wejdziesz, to znak, że przezwyciężysz biedę i bogactwo.

Gdy jesteś obrzucany błotem we śnie, Twoi przyjaciele będą Cię oczerniać.

Jeżeli pobrudzisz się błotem we śnie, uważaj na siebie bo czeka Cię choroba.

Jeżeli śnisz o tym, że zapadasz się w błoto, czekają Cię ciężkie chwile. Jeżeli jednak się postarasz wyjdziesz z tych kłopotów bez szwanku.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Maria

  20 maja, 2014

  proszę o wyjasnienie, sniło mi się, że urosła mi okropna broda, rozmawiałam z córką a pózniej wychodziłam pod błotnistą górę, dziękuję

   Ela

   27 września, 2015

   Znalazłam drogę pod górę dość stroną i pełną błota nogi mi grzezly ale wylsxlam na górę i rękę podal mi jakiś facet wyszlm cala i jrszcze bloto otrzepiwalam z butow co to xnaczy dzięki

  kiki

  18 listopada, 2013

  mi się śniło błoto jak bawie się z ko,eżankami