Pijany - interpretacja snu

picie
Sen, w którym główną postacią jest ktoś pijany, sygnalizuje, że coś złego dzieje się z Twoim organizmem. Nie należy więc bagatelizować żadnych niepokojących objawów.

Niejednokrotnie jest to sen ostrzegawczy, sygnalizujący zakłócenia pracy mózgu lub słuchu, o ile nie jest to reakcja na zakłócenia snu pochodzące z zewnątrz.

Jeżeli byłeś pijany we śnie to znak, że przeżyjesz miłe chwile, które jednak nie wniosą niczego istotnego do Twojego życia. Może to być także symbol podwójnego życia jakie wiedziesz.

Sen, w którym przyglądasz się pijanym osobom oznacza, że ktoś nie spełni Twoich oczekiwań, doznasz rozczarowania natury duchowej.

Występujący we śnie pijak stanowi zapowiedź nadchodzących kłopotów. Najbliższe tygodnie będą dla Ciebie dość trudne.

Gdy przyglądałeś się grupie pijaków to znak, że jeśli dalej będziesz konsekwentnie dążyć do celu, na pewno zdobędziesz to, o czym od dawna marzyłeś.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Krystyna

  20 marca, 2017

  Śniło mi się jajko ugotowane.jako obierałam ze skorupki

  anna

  19 stycznia, 2017

  Śniła mi się pijana mama , która już nie żyje . W tym śnie wiedziałam o tym. Miałam do niej pretensje o to, że oszukała wszytkich, że nie żyje, ale bardzo chciałam z nią pogadać. Ona jednak dawała mi do zrozumienia, że nie chce rozmawiać ze mną

  Anita

  11 stycznia, 2017

  Sni mi sie czensto zmarla mama i monz pijany co to moze oznaczac

  Aga

  12 października, 2016

  Bardzo często śni mi się pijana matka nieżyje od 16 lat.

  Paulina

  11 października, 2015

  Śniło mi się, że miałam wziąć ślub z chłopakiem, którego nie znałam, jednak nie chciałam za niego wyjść. Co może oznaczać ten sen?

   Michał

   3 lutego, 2016

   Jesteś pojebana ….