Wilk - interpretacja snu

wilk
Sen, w którym pojawia się wilk ma różne znaczenia. Jedno z nich odnosi się do wewnętrznej walki z namiętnościami. Poza tym taki znak można odczytywać jako ostrzeżenie. Uważaj, by Twoje niewłaściwe zachowanie nie spowodowało, że ktoś z Twoich znajomych się od Ciebie odwróci.

Gdy we śnie widzisz wilka uważaj, aby jakiś znajomy nie stał się Twoim wrogiem, gdyż będzie wtedy dla Ciebie bardzo  niebezpieczny.

Jeżeli słyszysz wyjącego wilka, we śnie, to znak, że ktoś chce Cię zastraszyć lub knuje spisek przeciw Tobie.

Jeżeli wilk Cię napadł we śnie, ktoś z kręgu Twoich znajomych przysporzy Ci trudności w ważnej dla Ciebie sprawie.

Sen o ucieczce przed wilkiem, ktoś, komu ufałeś zawiedzie Cię i oszuka.

Gdy przeganiasz wilka we śnie, to znak, że pokonasz przeszkody, problemy.

Zabicie wilka we śnie, oznacza że będziesz ofiarą podstępu.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Krystyna

  8 lutego, 2018

  Byłam z moim przyjacielem, on przytulał mnie i uśmiechał się, nagle zobaczyłam, dwa młode wilki które patrzyły na nas , a w oddali słyszałam wycie wilka

  Ewa

  10 grudnia, 2016

  We śnie stoją przy moim łóżku 3 osoby niska, średnia i wysoką.nie widać płci wieku czy wyglądu,poprostu 3 ciemne sylwetki

  Anna

  10 grudnia, 2016

  W moim śnie jestem obok lasu z siostrą,(jesteśmy bardzo zżytymi bliźniętami ) nagle z lasu wyskakuje wielki czarny wilk, moja siostra jest już daleko przede mną ale ja biegnę zbyt wolno i sen urywa się w momencie gdy bestia się ba mnie rzuca. Czy ktoś mógłby wyjaśnić ten sen.

  Marek

  9 listopada, 2016

  Witam śniło mi się że jestem wilkiem i mnie próbowali zabić ktoś wie co może oznaczać taki sen ?

  Pati

  5 maja, 2016

  Również śniły mi się wilki. Stanęłam naprzeciw trzem tym srworzeniom. Jeden zaczął gryźć moją nogę, drugi wskoczył od tyłu na plecy, a trzeci gryzł moją rękę, więc przyparłam go do ściany i odwzajemniłam tym samyn. Tego przy nodze kopnęłam, a tego z pleców zrzuciłam pochylając się. Zaczęłam wykrzykiwać, żeby dały mi spokój. Odeszły. Co najlepsze to było snem w moim śnie.

  Angelika

  24 stycznia, 2016

  śniło mi się że mam kłopoty ktoś mnie atakował nagle zawylam i przybiegło stado wilków które mi pomogły potem bawilam się z nimi ,biegalam i pomagalam i polować a one zawsze były przy mnie i spaky w moim domu . wir ktoś może co to oznacza?

  Kamila

  29 listopada, 2015

  Może ktoś wie co znaczy mój sen?

  Byłam w lesie. Nagle coś poruszyło się w krzakach. Przestraszyłam się. Ale byłam też zaciekawiona podeszłam do krzaka. Z krzaka wyskoczył wilk. Bałam się. Wilk do mnie podszedł i uznał, że jestem jednym z nich. Nagle ja też stałam się wilkiem. Myślałam że już nigdy nie powrócę do dawnej postaci.

  Panna Anna

  9 października, 2014

  Postanowiłam opisać swój sen…Na początku bardzo się bałam.Pamiętam,że byłam z jakąś dziewczyną w środku lasu,intrygujące -( na ogół jestem typem samotnika.)
  A więc zobaczyłyśmy 3 wilki,zatrzymałyśmy się przy drzewie i stałyśmy nieruchomo,trzęsłyśmy się niesamowicie.Uspakajałam dziewczynę stojącą obok,chociaż sama strasznie się bałam. Wilki chodziły w koło,wąchały nas,ale po chwili jakby zrezygnowane odeszły. Ucieszyłyśmy się i już miałyśmy uciekać,gdy nagle wróciły…Groźniejsze niż wcześniej. Dziewczyna obok patrzyła na mnie takim wzrokiem jakbym mogła jej pomóc. Czułam do niej sympatie,wiedziałam,że jest dla mnie kimś ważnym. Wilki chodziły wokół nas i były coraz bardziej agresywne. Nagle powiedziałam dziewczynie obok żeby uciekała a ja je sprowokuję.Nie myślałam ,że opuści mnie bez żadnego wahania. Chciała już uciekać,kiedy nagle chwyciłam ją mocno za rękę i stałam się agresywna. Wilki się mnie bały i uciekły. Same wróciłyśmy do domu. Nie potrafię do końca zinterpretować tego snu. Wie ktoś może co on mógł znaczyć? 🙂

   Lula

   29 listopada, 2015

   Jesteś wyjątkowa wilki zobaczyły w tobie jaka jesteś naprawdę.

   Basia

   13 marca, 2017

   Okrazyly mnie wilki ale odgonilam je iucieklam

  Natalia

  25 lutego, 2014

  Śniły mi się goniące mnie głodne wilki:( To było coś okropnego, chciały mnie pożreć.