Dom - interpretacja snu

dom

Dom symbolizuje ludzkie ciało oraz jego wewnętrzny i zewnętrzny stan. Dach odzwierciedla głowę, drzwi i okna – organy płciowe, piwnica – nogi, a balkon – piersi.

Gdy śnisz o domu rodzinnym to wróżba zdrowia, powodzenia i dobrobytu.

Jeżeli we śnie budujesz dom to zapowiedź pomyślności.

Sen o kupnie domu zapewni dobrobyt.

Natomiast remontowanie domu we śnie zapowiada rozwiązanie jakiejś zagmatwanej sprawy.

Gdy we śnie widzisz zaniedbany dom, to znak zniżającej się choroby lub załamania nerwowego.

Płonący dom we śnie oznacza nagłe nieszczęście, zburzony dom – usuniesz jakąś przeszkodę, natomiast walący się dom zapowiada zgon.

Sen o dużym, wielopiętrowym domu przepowiada bardzo duże zyski.

Stary dom we śnie, symbolizuje brak poczucia bezpieczeństwa.

Gdy śnisz o domu przeznaczonym do remontu, spodziewaj się kłopotów rodzinnych.

Dobrym jest sen, w którym o świcie wychodzisz domu łatwo, niezatrzymywany przez nikogo, a drzwi nie są zamknięte na klucz. Taki sen oznacza, że wszystko co planujesz pójdzie po Twojej myśli.

Jeżeli natomiast nie możesz wyjść z domu, w którym się właśnie znajdujesz lub nie możesz znaleźć wyjścia z własnego domu, to znak złego obrotu rzeczy. Ci którzy planują jakieś przedsięwzięcia napotkają przeszkody, słabych spotka choroba, chorych – śmierć.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Basia

  22 czerwca, 2017

  Cygani remontuja mamy mieszkanie Stare sa tam dzieci broja woda w dole w domu dziurawe walace się sufity.

  Kasia

  6 listopada, 2014

  Co oznacza sen w którym wraz z partnerem oglądałam stary dom przeznaczony do remontu i byliśmy zainteresowani jego kupnem?

  Boguslaw

  18 września, 2014

  co oznacza sen że niemoge wejść do własnego domu

  Tomasz

  9 stycznia, 2014

  Byłem na takiej polanie, tam byl taki blok czesc jego byla tak jakby okryta i płonęła bylo pełno strazy którzy próbowali ugasić pożar , ludzie uciekali …

  Aldi

  28 sierpnia, 2013

  Mój sen dotyczy osoby która dość często mnie odwiedza w snach i nie mam pojęcia co chcę mi powiedzieć po przez sen.Sen zaczyna się nad ranem ,przed świtem.Wchodzę do jej mieszkania drzwi były zamknięte ale nie zakluczone.Wchodząc do jej mieszkania miałam uczucie jakby spodziewała się mojej osoby i nie była zaskoczona gdy pojawiła się w drzwiach troszkę zadyszana.Jej dom był raczej na poddaszu gdyż widnialy tam duże i silne belki.Nie były spruchniale ani nagnite tylko mocno wypowjaly kolor miały.Lecz moją uwagę przykuly kolor ścian.Były wszędzie ŻÓŁTE.On Siedziała i czekała na mnie ze smutnymi oczami i bezradnym oraz bezsilnym,wypalonym wnętrzem.W domu tym były też dwa psy bardzo przyjazne które ucieszyly się na moją obecność a zwłaszcza ten jeden.Po rozejrzenju w mieszkaniu przeszliśmy do rozmowy.Bardzo długo rozmawialiśmy a następnie polozylysmy się na duże całe białe łoże.Ja byłam odwrócona do niej tyłem.Atmosfera która wydzielaly nasze wnętrza były pełne spokoju ukojenia.Ale głównie uwagę przykulo to że z naszych ciał wyłoniły się duszę i razem mocno splotly w jedną z góry spojrzaly na nasze leżące ciała a później dusze tak razem splecione niczym jedność rozprysnela po całym pokoju w postaci różno barwnego,mieniacego przepięknym kolorami. I tak się obudzilam.Jeżeli ktoś ma osobę która umie odczytywać sny i dać mi wskazówkę to proszę kontakt 606 51 0015 ALDI

  agata

  7 lipca, 2013

  byłam w pięknym kolorowym domu. Dom został kupiony niedawno przeze mnie. Czułam ogromną radość z jego posiadania i dumę. Byłam nim zachwycona. Był piękny, duży kolorowy. Miał wiele pięknych pomieszczeń z dużymi oknami. Był otoczony bujną zielenią. W domu tym byli moi przyjaciele, byliśmy wszyscy zadowoleni.