Gołąb - interpretacja snu

gołąbGołąb oprócz tego, że traktowany jest jako symbol pokoju, ma także pozytywne znaczenie w symbolice sennej. Oznacza bowiem, ze zawrzesz przyjaźń z niezwykle wpływowymi osobami. Jest również symbolem zbliżenia erotycznego.

Jeżeli słyszałeś gruchanie gołębia we śnie to znak, że otrzymasz dobrą radę i koniecznie powinieneś się do niej zastosować. Jest to także symbol połączenia się kochanków.

Gdy widziałeś siedzące lub latające gołębie w swoich snach jest to zapowiedź znajomości z poważnymi osobami, u których będziesz mile widzianym gościem. Szybujące gołębie są znakiem przyjaźni z wpływowymi ludźmi, która pozwoli Ci nawiązać nowe korzystne kontakty.

Karmienie gołębi wróży, że powinieneś starać się sprawiać wiele przyjemności swoim wysoko postawionym przyjaciołom, gdyż potrafią to docenić.

Straszenie, łapanie, zabijanie lub jedzenie gołębi we śnie to znak, że z własnej winy utracisz względu ważnej osobistości. Strzelanie do gołębi oznacza, że Twoi współpracownicy słusznie posądzą Cię o oszustwo.

Para gołębi pojawiająca się w Twoim śnie to wróżba udanego związku i szczęśliwej miłości. Dwa dziobiące się gołębie to symbol szczęśliwej miłości lub przyjaźni. Stado gołębi to znak sielanki rodzinnej.

Martwy gołąb będący motywem snu oznacza kłopoty. Zraniony, to znak że tłumisz swoje potrzeby emocjonalne.

Biały gołąb wróży dobrą przyszłość, możesz być spokojny.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Anonim

  14 stycznia, 2019

  XD

  Anonim

  14 stycznia, 2019

  GOLĄB TO HOMOSAPIES

  Aga

  11 stycznia, 2018

  Ktos mnie namawiał bym cos na nim narysowala.Miał twardą skorupe, nie przypominał gołębia.Balam się. Gdy rozwinął skrzydła,w tedy zobaczyłam że to gołąb.Bylam wystraszona jak kilka razy próbował się wnieść w powietrze …pofrunac…uciekalam by nie odbił się o moje plecy

  marek

  15 grudnia, 2016

  bylem w pomieszczeniu gdzie było stado duzo białych gołebi i rozmyslałem gdzie cos mozna tam zmienic zeby sie pomiesciły i tez mnie dziobały =sen