Lustro - interpretacja snu

lusterko
Wyśnione lustro wróży najczęściej próbę pogodzenia się z własnymi słabościami. Do tej pory udawałeś kogoś, kim nie byłeś. Teraz zamierzasz jednak zaprezentować wszystkim swoje nowe, prawdziwe oblicze.

Jeżeli śniłeś o lustrze, spróbuj więc poznać samego siebie. Gdy się przeglądałeś, we śnie, w lustrze to znak, że odkryjesz swój błąd albo ktoś Ci go wskaże.

Jeżeli widzisz w lustrze jakieś osoby, to znak, że postąpisz nieuczciwie w stosunku do innych. Jeśli w lustrze widziałeś zwierzęta to wróżba kryzysu finansowego. Patrzenie w ślepe lustro oznacza, że uważasz siebie za anioła.

Krzywe lustro to znak, że żyjesz złudzeniami. Stłuczone lub rozbite lustro przepowiada, że będziesz kogoś pouczał.

Jeśli śniło Ci się, że przeglądasz się w małym, kieszonkowym lusterku, powinieneś uważać. Ktoś, kogo do tej pory miałeś za swojego przyjaciela, będzie próbował Cię oszukać.

Odbicie w lustrze we śnie oznacza odzwierciedlenie osobistych problemów z tożsamością. Własna twarz z zamkniętymi oczami oznacza obawę przed stawianiem czoła rzeczywistości, twarz kogoś innego może oznaczać miłość do tej osoby lub poczucie mniejszej wartości w porównaniu do tej osoby. Brak odbicia w lustrze może świadczyć o kryzysie tożsamości, o lęku przed śmiercią.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Klaudia

  1 listopada, 2020

  widziałam w lustrze obcą osobe jako siebie,wyglądałam zupełnie inaczej.

  Natala

  3 lutego, 2019

  Stałam przed lustrem, byłam szczęśliwa widziałam swoje odbicie i nagle lustro zmieniło się w czarne

  Marta

  14 listopada, 2013

  Mi się śniło ze stałam przed lustrem cala zakrwawiona wcześniej we śnie leciała mi krew z nosa przed lustrem się wyglupialam udawalam zombie czy coś takiego az w pewnym momencie moje oczy w lustrze zrobiły się bardzo wyraźne I białe I nie mogłam się ruszyć.

  sandra

  11 września, 2013

  mi sie snilo ze stalam przed lustrem cala na czarno