Nagość - interpretacja snu

naga kobieta
Jeśli przyśni Ci się naga osoba, będzie oznaczało to, że Twoje sprawy, zarówno te dotyczące kwestii materialnych jak i życia uczuciowego w końcu zaczną iść po Twojej myśli.

Jeżeli widziałeś we śnie nagie małe dzieci jest to wróżba najpiękniejszego i czystego szczęścia. Jeżeli w Twoim śnie nagie były inne osoby aniżeli dzieci to znak, że ominą Cię troski.

Sen, w którym nagi był piękny człowiek płci przeciwnej oznacza zaspokojenie potajemnej ale goręcej tęsknoty.

Jeśli natomiast zobaczona nago, we śnie, osoba była brzydka, płci odmiennej to symbol afery miłosnej, która sprowadzi na Ciebie hańbę i szyderstwo.

Gdy zobaczysz we śnie nagiego człowieka i się przestraszysz to także na jawie spodziewaj się wielkiego przerażenia.

Gdy we śnie rozmawiasz z nagim człowiekiem, czekają Cię zaszczyty.

Jeśli natomiast to Ty chodzisz nago we śnie, popadniesz w nędzę.

Pływanie nago we śnie to znak, że złamiesz jakiś zakaz co z kolei będzie miało nieprzyjemne konsekwencje.

Bieganie we śnie goło to ostrzeżenie, że ktoś z rodziny chce Cię wykorzystać finansowo.

Jeżeli we śnie stałeś nagi przed innymi ludźmi i się tego wstydzimy to znak, że jest coś co masz do ukrycia, coś czego się wstydzisz lub czego w sobie nie akceptujesz i nie chcesz aby inni to dostrzegali.

Pokazywanie swojej nagości we śnie symbolizuje, że lubisz siebie takim jakim jesteś i akceptujesz sam siebie, pragniesz być w centrum uwagi bo wtedy czujesz się znakomicie.

Nagi mężczyzna pojawiający się we śnie ma trzy znaczenie. Pierwsze to powodzenia w interesach, drugie to szczęśliwe i długie życie, a trzecie to tęsknota za prawdziwą i szczerą miłością.

Nagi przyjaciel będący motywem Twojego snu przepowiada Ci kłótnię w najbliższym otoczeniu.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Basia

  23 lutego, 2016

  snił mi sie nagi meszczyzna na mrozie ktory sie kulił wzielam go do łóżka i spalismy w 4 osoby my w ubraniach on nago (bez podtekstów seksualnych )i wpałda moja rodzina robiac awanture jedna dziewczyna ze wstydu bardzo płakała a ja probowałam wszytkim wyjasnic ze tylko spalismy duza awantura sie zrobiła potem znalazłam rudego szczura ktory był psem z kanapka w zebach i porbowałam go wykapac z wielka złoscia mnie ugryzł ale mnie nie bolało paqtrzyłam jak probuj złapac powietrze po płukanu woda nic mu nie było .

   M

   16 stycznia, 2018

   Mi się śniło,że otworzyłam drzwi a w nich stał mój nagi mąż zadowolony.Ja byłam zdenerwowana,samym faktem że tam stoi nago.

  Mateusz

  30 września, 2014

  Mam 28 lat. Śniło mi się kiedyś że byłem w szkole prawie całkiem nagi na samej koszuli i było mi strasznie wstyd i nie miałem się czymś okryć ale ludzie mnie nie zauważali.

  kuba

  21 lutego, 2014

  Dzis przyśniła mi się hala sportowa na której grali moi znajomi (mężczyźni) na go. Wiec wszedłem i sie tez rozebrałem. Graliśmy aż jeden mnie mocno przestraszył próbując dotknąć moich genitaliów. Na koniec bylem na drugim końcu sali próbując założyć moje bokserki aż tu nagle dostalem smsa i się obudziłem. Co to może znaczyć?

   kristoferson

   17 sierpnia, 2016

   Że masz ciągoty do facetów hehe trzeba cie pukanko i to ty będziesz dymany