Pociąg - interpretacja snu

pociąg

Pociąg pojawiający się we śnie stanowi zwykle symbol naszego życia. Odzwierciedla on przede wszystkim nastawienie do życia, doświadczenie, motywację, wartości i cele. Sny takie mogą zatem sugerować, jak dalej będą przebiegały nasze losy.

Pędzący we śnie pociąg oznacza zmiany.

Gdy widzisz we śnie pociąg bez torów to znak, że jesteś pomysłowy i lubisz eksperymenty w sferze erotycznej.

Pociąg stojący na stacji to znak, że będziesz musiał poczekać z realizacją swoich planów, bo nadchodzący okres nie będzie dla Ciebie pomyślny.

Pociąg towarowy widziany we śnie symbolizuje pozytywne zmiany w sprawach sercowych, Twoje życie uczuciowe wreszcie nabierze rumieńców.

Gdy pociąg widziany we śnie spóźnia się to znak, że jakieś niespodziewane wydarzenia całkowicie pokrzyżują Twoje plany.

Wykolejony pociąg symbolizuje niebezpieczeństwo i ryzykowne interesy, na które lepiej uważać.

Jazda pociągiem we śnie oznacza, że nadeszła najwyższa pora aby podjąć ważne w życiu decyzje.

Gdy natomiast jedziesz pociągiem z pustymi wagonami, bez pasażerów, uważaj bo możliwe, że spotkają Cię kłopoty rodzinne.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  niunia

  30 lipca, 2015

  Śniło mi się , że jadę pociągiem z rodziną i szukam swojego miejsca. Okazuje się ,że stały dwa pociagi obok siebie i ja wsaidłam w niewlaściwy, a ten nasz stał obok . Nie mogłam prześć do przedziału naszego pociagu i bałam sie, że za chwilę odjedzie…

  mariusz

  4 czerwca, 2015

  Pedziłem pociągiem i właczałem hamulce ale nie dał sie zatrzymac.i tak mi tylko adrenalina rosła aź sie obudziłem

  Kuba

  3 grudnia, 2014

  Ja akurat miałem sen, że byłem przyczyną wykolejenia się pociągu, zerwalem tam jakieś linki, czy coś, i po prostu uciekłem… Nie widziałem jak się wykoleja, ale dowiedziałem się o tym w serwisie informacyjnym. Co to mogło oznaczać ?

  Julia

  30 listopada, 2013

  A co jak w śnie ten pociąg mnie rozjeżdża ??? mi się tak często śni

  marta

  16 października, 2013

  a mimsie snilo ze jade w nieznane pociagniem…a jestem teraz w zyciu na takim etapie iz zastanawiam sie czy nie odejsc od meza…bo kocham kogos innego….

  Adam

  19 września, 2013

  Jechałem pociągem ze znajomym co znał młode Dziewczyny i ja równiesz je znałem, Co oznacza jazda pociągem i Autobusem Miejskim i widok Dziewczyn trzymających się za dłonie i chodzenie pod pache razem

  Gość

  30 sierpnia, 2013

  mi się śniło że Jechałam gdzieś pociągiem , i zatrzymał się i wysiadłam , później jechał przez las i się w ogóle nie zatrzymał , a potem jak stałam podeszli do mnie dwóch chłopaków i jeden właśnie ten co mi się podoba , ciągle się z nim całowałam i obejmowałam potem jak szliśmy całą drogę znalazłam się bez niego na jego ulicy . .i potem pojechałam do rodzicow bo jechaliśmy na wakacje i zataiłam w windzie mojego kolege byłego z klasy którfy mieszkał obok mnie na tych wakacjach . . nie rozumiem tego snu ale ten pociąg mnie zdziwił ponieważ pociąg mi się pierwszy raz przyśnił . .

   natalia

   21 kwietnia, 2014

   Wiesz jak sie przestraszylam.? mam 100% identyczną połowe snu.. :c

  gusia25

  26 sierpnia, 2013

  Kiedy sni mi się pociąg dostaje jakas wiadomość w formie listu☺