Pociąg - interpretacja snu

Pociąg pojawiający się we śnie stanowi zwykle symbol naszego życia. Odzwierciedla on przede wszystkim nastawienie do życia, doświadczenie, motywację, wartości i cele. Sny takie mogą zatem sugerować, jak dalej będą przebiegały nasze losy.

Pędzący we śnie pociąg oznacza zmiany.

Gdy widzisz we śnie pociąg bez torów to znak, że jesteś pomysłowy i lubisz eksperymenty w sferze erotycznej.

Pociąg stojący na stacji to znak, że będziesz musiał poczekać z realizacją swoich planów, bo nadchodzący okres nie będzie dla Ciebie pomyślny.

Pociąg towarowy widziany we śnie symbolizuje pozytywne zmiany w sprawach sercowych, Twoje życie uczuciowe wreszcie nabierze rumieńców.

Gdy pociąg widziany we śnie spóźnia się to znak, że jakieś niespodziewane wydarzenia całkowicie pokrzyżują Twoje plany.

Wykolejony pociąg symbolizuje niebezpieczeństwo i ryzykowne interesy, na które lepiej uważać.

Jazda pociągiem we śnie oznacza, że nadeszła najwyższa pora aby podjąć ważne w życiu decyzje.

Gdy natomiast jedziesz pociągiem z pustymi wagonami, bez pasażerów, uważaj bo możliwe, że spotkają Cię kłopoty rodzinne.


  gusia25

  Sierpień 26, 2013

  Kiedy sni mi się pociąg dostaje jakas wiadomość w formie listu☺

  Gość

  Sierpień 30, 2013

  mi się śniło że Jechałam gdzieś pociągiem , i zatrzymał się i wysiadłam , później jechał przez las i się w ogóle nie zatrzymał , a potem jak stałam podeszli do mnie dwóch chłopaków i jeden właśnie ten co mi się podoba , ciągle się z nim całowałam i obejmowałam potem jak szliśmy całą drogę znalazłam się bez niego na jego ulicy . .i potem pojechałam do rodzicow bo jechaliśmy na wakacje i zataiłam w windzie mojego kolege byłego z klasy którfy mieszkał obok mnie na tych wakacjach . . nie rozumiem tego snu ale ten pociąg mnie zdziwił ponieważ pociąg mi się pierwszy raz przyśnił . .

   natalia

   Kwiecień 21, 2014

   Wiesz jak sie przestraszylam.? mam 100% identyczną połowe snu.. :c

  Adam

  Wrzesień 19, 2013

  Jechałem pociągem ze znajomym co znał młode Dziewczyny i ja równiesz je znałem, Co oznacza jazda pociągem i Autobusem Miejskim i widok Dziewczyn trzymających się za dłonie i chodzenie pod pache razem

  marta

  Październik 16, 2013

  a mimsie snilo ze jade w nieznane pociagniem…a jestem teraz w zyciu na takim etapie iz zastanawiam sie czy nie odejsc od meza…bo kocham kogos innego….

  Julia

  Listopad 30, 2013

  A co jak w śnie ten pociąg mnie rozjeżdża ??? mi się tak często śni

  Kuba

  Grudzień 3, 2014

  Ja akurat miałem sen, że byłem przyczyną wykolejenia się pociągu, zerwalem tam jakieś linki, czy coś, i po prostu uciekłem… Nie widziałem jak się wykoleja, ale dowiedziałem się o tym w serwisie informacyjnym. Co to mogło oznaczać ?

  mariusz

  Czerwiec 4, 2015

  Pedziłem pociągiem i właczałem hamulce ale nie dał sie zatrzymac.i tak mi tylko adrenalina rosła aź sie obudziłem

  niunia

  Lipiec 30, 2015

  Śniło mi się , że jadę pociągiem z rodziną i szukam swojego miejsca. Okazuje się ,że stały dwa pociagi obok siebie i ja wsaidłam w niewlaściwy, a ten nasz stał obok . Nie mogłam prześć do przedziału naszego pociagu i bałam sie, że za chwilę odjedzie…

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz