Seks - interpretacja snu

kobieta i meżczyzna

Sny o seksie mają wiele różnorakich znaczeń. Wszystko zależy bowiem z kim uprawiamy seks i w jakich okolicznościach.

Jeżeli we śnie kochasz się z nieznajomą osobą to znak, że czujesz się niedoceniany przez kogoś, kto odkryje w Tobie nowe możliwości.

Gdy widzisz we śnie parę uprawiającą seks , czeka Cię wiele niespodzianek.

Jeżeli kobieta we śnie kocha się z kimś znaczącym, to dla niej dobra wróżba.

Seks z mężatką to zła wróżba dla mężczyzny.

Mężczyzna śniący o seksie z kobietą, której nie zna:

 • Jeżeli kobieta ta jest ładna, miła, ma drogie ubrania i drogocenną biżuterię, a oddaje się mężczyźnie chętnie, wróży to śniącemu, spełnienie czegoś bardzo pięknego i ważnego.
 • Natomiast jeżeli owa nieznajoma jest stara, brzydka, niesympatyczna, źle ubrana i oddaje się niechętnie, wszystkie najbliższe sprawy pójdą źle. Nieznajoma symbolizuje bowiem najbliższe sprawy i to jak ona się zachowuje przedstawia jak owe sprawy będą się toczyły.

Mężczyzna śniący o seksie z kobietą, którą zna:

 • Sen, o stosunku z własną pracownicą wróży dobrze.
 • Natomiast źle jest śnić, że obłapia Cię ktoś z pracowników. Zapowiada to pogardę ze strony podwładnych i spowodowaną przez nich stratę.
 • Sen, o seksie z kobietą z dobrego domu, która jest Twoja znajomą , której pożądasz i jesteś w niej zakochany oznacza namiętność. Jeżeli natomiast nigdy jej nie pragnąłeś sen taki oznacza, że zyskasz coś dzięki jej majątkowi.

Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Paweł

  7 października, 2020

  Śniło mi się takie oto coś.
  Taki sen we śnie w zasadzie.
  Moja pracownica miała kilka dni wolnych, i drugiego z tych dni przyjechała do biura. Na pytanie co tu robisz odpowiedziała że przyjechała po to żeby mnie przelecieć. Po czym nagle sceneria się zmieniła i przeszła do sytuacji w której siedzimy w biurze, ja jej to opowiadam, a ona z uśmiechem na twarzy mówi że taka sytuacja raczej się nie wydarzy. Budzę się. Jest ranek, czyli zarówno seks jak i rozmowa z nią mi się śniły. Dzień pracy biegnie aż tu nagle ona wchodzi do biura i z uśmiechem zamyka drzwi na klucz i się do mnie zabiera bez słowa wstępu. Seks był świetny 😉
  Koniec snu.
  Czy ktoś ma jakieś wytłumaczenie do takiego stanu rzeczy ? Wyczytałem że sen o seksie z własną pracownicą jest dobrą wróżbą, a co ze snem o śnie o seksie ? To samo czy raczej czas do psychiatry ? 🙂

  Anonim

  22 sierpnia, 2017

  widziałam jak muj partner kocha się z inna co to oznacza

  Konrad

  29 lutego, 2016

  Jeju jakaś laska się we mnue zakochała! Ostatnio cały czas o niej śnie a jej nie znam

  gosc

  24 maja, 2015

  Heh prawdziwe..

  grazyna

  30 grudnia, 2013

  nagi syn z miniaturowym czlonkiem uprawia w nastepnym snie ze mna seks na polu z uprawami i wstyd z tego powodu i jest potem czlonek za duzy i boli

  ja

  28 września, 2013

  Dzięki, super sennik 🙂