Droga - interpretacja snu

droga w lesie
Droga pojawiającą się we śnie w perspektywie oznacza podróż, wyjazd lub ucieczka.

Jeśli więc ujrzysz przed sobą we śnie prostą drogę, to znak, że już wkrótce wszystko się ułoży zgodnie z Twoimi wyobrażeniami i życzeniami. Gdy idziesz drogą  donikąd znaczy to, że znalazłeś się w ślepym zaułku i nie wiesz jaką podjąć dalej decyzje i co dalej robić. Jeśli idziesz we śnie ładną drogą to symbol szczęśliwego czasu, jaki nastanie w Twoim życiu. Jeżeli droga, którą idziesz we śnie jest pod górkę, to znak, że los się do Ciebie uśmiechnie, droga w dół oznacza niespodziewane spotkanie.

Długa droga będąca motywem we śnie symbolizuje życie, które niestety nie będzie pozbawione problemów. Szeroka droga oznacza szczęście, wąska natomiast to symbol ogromnej fortuny.

Wyboista droga wróży nowe interesy, które z czasem przyniosą zyski. Stroma droga pojawiająca się we śnie oznacza, że źle ulokujesz swoją gotówkę.

Jeśli we śnie widzisz wijącą się drogę to znak, że dotrzesz do celu ale niestety okrężną drogą.

Wiejska droga przepowiada wyjazd za granicę, potrzebę zmiany środowiska. Leśna droga to zapewnienie, że Twój związek jest stabilny i zapewni Ci spokój.

Krzyżujące się drogi we śnie to wróżba nieprzewidziane bliskie spotkanie. Drogi równoległe oznaczają spotkanie, na które liczysz nie dojdzie do skutku.

Droga bez wyjścia to daremne starania.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Sylwia

  31 października, 2017

  Juz któryś raz mi się śni ze mam ślub swój własny przy drodze takiej głównej co może oznaczać?

  Marzena

  15 sierpnia, 2013

  często mam sny ze jestem w lesie lub pod lasem. Gdy sie budze jestem wystraszona i póki mam w pamięci sen jestem niespokojna, trochę zlękniona.