Mężczyzna - interpretacja snu

chłopak

Mężczyzna pojawiający się w snach kobiet ma znaczenie seksualno-erotyczne, u mężczyzn jest to próba rozliczenia się z samym sobą przez uświadomienie sobie swoich braków. Mężczyzna lub męskość jest pradawnym symbolem świadomości, rozumu, intelektu, zapału i woli z czym często wiążą się takie cechy jak twardość i asertywność.

Gdy śni Ci się młody mężczyzna to znak niezmordowanej aktywności, może oznaczać to także niepokój, żądzę czynu lub niepohamowany pociąg seksualny.

Gdy we śnie widzisz lub obcujesz ze starszym mężczyzną, otrzymasz dobrą radę. Spotkanie z młodym mężczyzną we śnie wprowadza niepokój. Natomiast gdy młoda dziewczyna spotyka mężczyznę we śnie, w rzeczywistości będzie musiała jeszcze na niego poczekać.

Kobieta bita przez mężczyznę we śnie, na jawie jest lub będzie przez niego niewymownie kochana.

Gdy we śnie pojawia się gruby mężczyzna, oznacza on miłość kogoś, kto będzie uprzedzał każde życzenie kobiety. Symbolizuje on miękkie serce i współczucie.

Brzydki mężczyzna występujący we śnie to znak, że Twoje życie wygląda zupełnie inaczej niż to sobie zaplanowałeś.

Przystojny chłopak przewijający się we śnie, to znak dostatku, pomyślności i radości.

Wysoki mężczyzna jest przestrogą aby nie być agresywnym lub nie kierować się wyłącznie rozumem.

Niski mężczyzna natomiast może oznaczać niskie poczucie własnej wartości, często także w sferze seksualnej.

Gdy starzec oświadcza się kobiecie we śnie to znak szczęśliwej miłości.

Dla kobiety, całowanie mężczyzny we śnie, oznacza, że brakuje jej mężczyzny, który byłby jej oparciem i przy którym czułaby się bezpieczna.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Gosiaczek

  25 grudnia, 2020

  Trzy tygodnie temu spotkałam się z kolegą z pracy miał mi zrobić tylko masaz ale potem mnie zaczął całować i wyglądało na to że chciał się ze mną kochać ale ja powiedziałam że mam swoje dni i teraz nie mogę to odsunął się odemnie i skończyło się na rozmawiania ze sobą.Jakis czas później przyśnił mi sie kilka krotnie.Nic nie mówił we śnie tylko Poprostu do mnie przyszedł we śnie.

  dara

  20 grudnia, 2014

  Śniło mi się że stałam na przeciwko przystojnego mężczyzny i szeptałam mu coś do ucha.

  kama

  1 maja, 2014

  snilo mi sie ze na jakiejs dziwnej wycieczce poznalam przystojnego chlopaka i po dosc szybkim czasie zaczelismy ze soba byc jednak nie rozmawialismy ze soba duzo ale mielismy duzo zblizen fizycznych

  iza

  27 grudnia, 2013

  widzialam glowe papieza pawla

  Pati

  4 października, 2013

  Czesc. Co to znaczy jezeli jednej nocy sni mi sie ze sie topie i w ostatniej chwili kolega wyciaga mnie z basenu a kolejnej ze ten sam chlopak zaczyna flirtowac i podrywac i po jakims czasie mu ulegam. O co w tym chodzi???

  paula

  27 września, 2013

  Mi się śniło że przysłała się z kolegą który mi się podoba na początku nie chciałam się przytulić ale później uleglam co to oznacza?

  blee

  15 września, 2013

  Co to znaczy, przez 3 noce śnił mi się mój były i wróciliśmy do siebie, i rzez te trzy noce budziłam się zawsze z kołdrą w poprzek i zawsze o tej samej godzinie 6:29

  sen

  10 września, 2013

  Dzień dobry, dziś śniło mi się, że byłam gdzieś na wyjeździe z moim facetem. Ja siedziałam w pokoju na górze ze znajomymi. A mój chłopak na dole w naszym pokoju. Po chwili dzwoni do mnie i pyta czy idę na rynek, bo musi wiedzieć (wcześniej wspominałam, że chce iść) Zeszłam na dół do naszego pokoju, pukam, bo było zamknięte a tam jakieś dziewczyny. Mój chłopak wyszedł do mnie i coś zaczął mi tłumaczyć i wtedy się obudziłam. Wiem tylko, że nie doszło do zdrady. Co to oznacza?

  Ada346

  22 sierpnia, 2013

  mam pytanie,co oznacza jak snił mi się chłopak z którym nie chodziłam ale cos do siebie czuliśmy ale niestety to nie wyszło .We snie on był oniesmielony

  Ada

  22 sierpnia, 2013

  mam pytanie,co oznacza jak snił mi się chłopak z którym nie chodziłam ale cos do siebie czuliśmy ale niestety to nie wyszło .We snie on był oniesmielony

  j

  19 sierpnia, 2013

  śniło mi się że jestem w sukni ślubnej i czekam na męża który ma mnie zabrać do jego pokoju a potem mamy przeżyć naszą noc poślubną

  fcdfgdf

  18 lipca, 2013

  sniło m się że całowałam się z byłym