Owoce - interpretacja snu

owoce

Jeśli we śnie widziałeś owoce rosnące na drzewach, możesz potraktować ten znak jako zapowiedź sporego sukcesu i pomyślności. Jeśli były one w sklepie lub na stoisku to przepowiednia, że uda Ci się nawiązać ważne kontakty biznesowe. Jeżeli były w koszach lub salaterkach, będziesz przyjmować gości lub sam udasz się do kogoś z wizytą.

Częstowanie kogoś owocami wróży, że ktoś okaże Ci swoją życzliwość, o którą zabiegasz już od dłuższego czasu. Gdy to Ty jesteś częstowany owocami, nie daj się ponieść emocjom lub ulec pokusie lub uwiedzeniu.

Gdy we śnie jadłeś słodkie owoce to znak, że uda Ci się osiągnąć to, co sobie zaplanowałaś. Jedzenie gorzkich lub kwaśnych owoców oznacza trudności w zaplanowanym przedsięwzięciu. Sen, w którym bezskutecznie chcesz strząsnąć owoce z drzewa jest przestrogą, że przemocą niczego nie osiągniesz. Skuteczne strząsanie owoców z drzewa to znak, że musisz być bardziej energiczny i zdecydowany w jakiejś sprawie.

Zrywać owoce z drzewa jest ostrzeżeniem przed agresją i sugestią abyś konflikty starał się rozwiązywać pokojowo. Jeśli zbierałeś owoce z ziemi, to znak, że chociaż rozwiązanie jakiegoś problemu przyszło Ci z łatwością, zostaniesz za to sowicie wynagrodzona.

Niedojrzałe owoce symbolizują problemy zdrowotne.

Przyrządzanie lub gotowanie owoców we śnie symbolizuje zyski na nowej drodze życia. Sen, w którym smażyłeś konfitury to znak, że uchronisz się przed zbędnymi wydatkami. Wyciskanie soku z owoców mówi, iż odczuwasz potrzebę namiętności.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz