Rozstanie - interpretacja snu

płacz
Sen o rozstaniu z ukochaną osobą, niestety, nie wróży niczego dobrego. Najczęściej interpretuje się go jako zapowiedź niepowodzenia jakiegoś wzniosłego lub ważnego dla nas planu.

Jeżeli rozstanie, które miało miejsce we śnie, przyniosło Ci ulgę to znak, że czasem aby coś zacząć, trzeba zamknąć za sobą jakiś etap życia. Może Ci być trochę żal, ale z czasem na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

Jeśli natomiast rozstanie, które miało miejsce we śnie sprawiło Ci ból i cierpienie, oznacza to, że nie powinieneś być tak pesymistycznie nastawiony do życia, za bardzo bierzesz wszystko do siebie i zbyt wiele złych myśli gromadzisz w swojej głowie.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  michael

  1 sierpnia, 2020

  Miałem sen w którym koleżanka do której coś czuję po 4 dniach znajomości z innym chłopakiem zaczęła z nim chodzić chociaż ze mną znała się długo i mówiła że znamy się za krótko żeby być razem. Byłem wściekły ale nie mogłem nic zrobić

  Patka -sen dzisiejszy

  8 stycznia, 2019

  Śniło mi się, że byliśmy razem szczęśliwi. Aż do momentu gdy poznał ta dziewczynę blondynkę (tylko nie pamietam jak), widziałam ze byli między sobą zainteresowani. Sprawdziłam jego tel i chciałam do niej zadzwonić, ale stwierdziłam, że nie i tylko sygnał był. Po jakims czasie chłopak nie wraca i przesłał jakiegoś typa i ten typ powiedział, że będzie moim motywatorem.. Nie wiedziałam o co chodzi i zapytałam na co motywatorem….. i on wtedy powiedział o tym, ze mój narzeczony odszedł ode mnie i nie było z nim w ogóle kontaktu. A ta blondynka tez przyszła do mnie i mnie przeprosiła za wszystko itd i powiedziała, że ona się domyślała, że to ja dzwoniłam (ten sygnał).. i potem przeszło mi na 5 lat później, była impreza.. byłam sama razem z ta blondyna, niby się bawiłyśmy ale nie za specjalnie byłam szczęśliwa patrząc na to jak wyglądałam we snie. Wyglądałam na osobę bardzo nieszczęśliwa, ale ukrywałam wszystko w sobie, próbowałam pokazywać innym, że jestem szczęśliwa.

  Natia

  24 maja, 2017

  Śniło mi się żę, mój chłopak ze mną zerwał ponieważ poznał inną dziewczynę (przypuszczam że to koleżanka z nowej pracy).Zaczęło sie po między nami coś psuć, następnie zauważyłam na Facebooku zdjęcie z jakąś łaską. W tym śnie miał również siostre (w rzeczywistości nie ma) która mnie ostrzegała przed tą dziewczyną. Po paru rzekomych dniach, chłopak ze mną zerwał. Błagałam go by tego nie robił, że go kocham, łzy leciały się ciurkiem po policzkach. Niestety go to nie ruszyło tylko powiedział że ma dość mojego marudzenia, czepiania,świrowania i itd..
  Może owszem jestem trochę zazdrosna o niego. Być może świruje czasami. Ale tylko przez to ze tez mi uwagi nie poświęca. Brak czasu Ponieważ ma również syna. Proszę pomóżcie mi co mój sen ma oznaczać. Raz już mialam podobny sen ale bez dziewczyny.

  Trol

  30 stycznia, 2017

  Zabij sie

  anka

  3 września, 2016

  Śniło mi się coś nawet nie wiem co . Dopiero chłopak rano mi mówi że coś gadam. Jęczę. Śpiewam.
  . Niewiem co robić.

  Zolza

  3 września, 2016

  Śniło mi się ze mój chłopak zostawił mnie bez słowa wyjaśnienia, kiedy byliśmy na wakacjach. Nie odbierał ode mnie telefonu. Kiedy jego brat,który był z nami do niego zadzwonił okazało się ze jest już w domu i właśnie pakuje się na kolejne wakacje ze swoimi znajomymi.

  Tajemniczy

  17 sierpnia, 2015

  Śniło mi się rozstanie z Partnerką , postanowiliśmy się rozejść ponieważ nam się nie układało , decyzję podjęła ona . szybko znalazła sobie innego partnera , nie chciałem być gorszy . Znalazłem sobie pierwszą lepszą dziewczynę. Po krótkim jednak czasie spotkałem moją byłą dziewczynę z obecnym facetem , podeszłem do niej płacząc i prosząc by wróciła do mnie . tak też się stało . Powiedziała mi że to nie jest jej Chłopak tylko kolega pedał który udawał jej obecnego chłopaka . oboje zaczelismy plakać i Powiedzieliśmy sobie że się kochamy i zaczęliśmy od nowa.

  tynka

  15 kwietnia, 2014

  no to prawda mi sie snilo ze chlopak ode mnie odszedl ze wzgledu ze wyszlo ze jednak nie jestem w ciazy z 1dzieckiem tylko mam ich tam wiecej …heh….

  anna

  23 września, 2013

  Rozstanie mojej siostry ze swoim chłopakiem .

   Ziomek

   18 października, 2013

   Trochę tajemniczy komentarz napisałaś…