Ubrania - interpretacja snu

koszulki
W sennej symbolice ubranie jest odzwierciedleniem naszej osobowości. To, jak jesteśmy odbierani przez innych, zależy głównie od tego, co mieliśmy na sobie we śnie.

Bycie ubranym w samą bieliznę we śnie, to znak że  kierują Tobą skrajne emocje. Bycie ubranym w kalesony lub rajstopy, oznacza, że tłumisz w sobie pewne potrzeby.

Bycie ubranym w płaszcz symbolizuje, że szukasz oparcia w drugiej osobie.

Gdy we śnie zakładasz buty, to znak, że Twoje racjonalne podejście sprawia, że twardo stąpasz po ziemi.

Nowe ubrania we śnie oznaczają, że Twoje plany zawodowe powiodą się. Podarte ubrania oznaczają duże stary, natomiast, jeżeli ubranie da się zszyć oznacza szybkie wyrównanie strat.

Niemodne ubrania widziane we śnie to znak, że jeśli będziesz ciężko pracować nie grozi Ci bieda. Sen, w którym masz mnóstwo ubrań wróży nagłe szczęście.

Ładne ubrania to znak, że nie masz szczęścia w miłości. Ubieranie się we śnie wróży sukces towarzyski.

Ubrania dziecięce widziane we śnie symbolizuje drobne złośliwości. Jeśli dbasz o swoje ubrania w Twoim śnie, to przepowiednia, że Twoje plany się spełnią. Brudne ubrania oznaczają przedsięwzięcia zakończone porażką.

Jeśli we śnie nosi się zwykłą odzież, odpowiednią do pory roku to sen jest dobry dla każdego. Sen o nowym ubraniu jest zły tylko dla kogoś, kto się procesuje lub chce odejść ze służby, ponieważ nowa odzież często ociera.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

  Marta

  8 czerwca, 2017

  Snily mi się brudne smierdzace kalesony mojego taty które mialam wziąć do prania a nie wzięłam.

  Natalka

  29 października, 2014

  Snilo misie ze bylam w sklepie z ciuchami i przegladalam duza sterte blusek albo ciekich sweterkow

  ania

  14 listopada, 2013

  snila mi sie sterta ubran do prania ktore prala moja mama