Wino - interpretacja snu

wino

Sen o winie najczęściej odczytywany jest jako zapowiedź jakiegoś wewnętrznego przełomu, zmiany lub ożywienia wewnętrznego.

Jeżeli we śnie piłeś słodkie wino, które Ci smakowało to znak, że poznasz osobę, która Cię zafascynuje, okaże się dla Ciebie inspiracją. Piecie cierpkiego wina oznacza, iż podziw dla człowieka, którego nie znasz osobiście, ulotni się w momencie jego poznania. Piecie wina w towarzystwie symbolizuje zadowolenie z życia.

Kupowanie we śnie beczki wina zapowiada niespodziewaną wizytę.

Czerwone wino ostrzega przed ryzykownymi interesami.

Sen, w którym robisz wino to znak, że lubisz błyszczeć i chcesz być zawsze w centrum uwagi, potrzebujesz uznania innych do bycia szczęśliwym.

Gdy we śnie częstowałeś kogoś winem, oznacza to że aby osiągnąć swój cel potrafisz kłamać i oszukiwać, a nawet, jeśli to konieczne, udawać uczucia.

Zbita butelka wina we śnie symbolizuje Twoja nadmierną wylewność. Rozlanie wina z kieliszka lub podczas nalewania do kieliszka to znak, że nie słuchasz rad innych i dlatego nic nie wychodzi z Twoich planów.


Opisz Swój Sen
Imię

Twój komentarz

    maria

    29 marca, 2014

    na moich oczach przewraca się wazon i wylewa się z niego czerwone wino,jestem bardzo zła,wychodzę z domu a po powrocie przeprowadzam poważną rozmowę z córka